Lokalita

Hodonice, váš nový domov

Dopřejte si klid od ruchu velkoměsta a užijte si bydlení v krásném okolí Znojemska – vyhlášené vinařské oblasti. Ve Znojmě budete už za 10 minut, nemusíte ale nikam utíkat. Přímo v Hodonicích nakoupíte potraviny a také doprovodíte děti do školy nebo do školky. Do Znojma se pak svezete i autobusem nebo vlakem. Děti tak nemusí být odkázané na váš odvoz.

 

Ve volných chvilkách můžete sednout na kolo a projíždět se vinicemi, zastavit ve vinných sklípcích nebo vyrazit na procházku kolem řeky Dyje. V jihomoravské přírodě bude stále co objevovat.

 

Když zatoužíte po ruchu velkoměsta, během 45 minut můžete být v Brně nebo za hodinu a čtvrt ve Vídni. Klidně si tak užijete víkendový brunch nebo nákupy.

do Znojma
0 min
do Brna
0 min
do Vídně
0 min

Krajina kolem Znojma je protkána vinicemi, které se táhnou do dálky a mění se podle ročních období. Na jaře a v létě jsou to zelené mozaiky, které na podzim získávají zlatavé a červené odstíny.

Dominantou této oblasti je Národní park Podyjí, kde se můžete těšit na hluboké kaňony, husté lesy a rozmanitou faunu a flóru.
Řeka Dyje, která se vine celým parkem, nabízí nejen malebné výhledy, ale i možnosti pro vodní sporty a rybaření. Pěší stezky a cyklotrasy vedou přes kopce a údolí, kde můžete objevit zapomenuté zříceniny hradů a romantické vyhlídky.

Historické centrum Znojma s úzkými uličkami, gotickými kostely a renesančními domy přináší atmosféru středověkého města. Místní vinotéky a restaurace nabízejí ochutnávky světoznámých znojemských vín a tradičních moravských pokrmů.

Krajina kolem Znojma je nejen krásná, ale i praktická pro každodenní život. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost, školy, obchody i kulturní zařízení. Blízkost k Rakousku přidává na atraktivitě.

Bydlení v Hodonicích vám poskytne klid a krásu přírody, zatímco si budete užívat pohodlí a výhody městského života. Je to místo, kde se snoubí historie s moderním způsobem života.

Máte zájem o nové bydlení?

E-mail

michal.arbeiter@prodejme.to

Telefon

+420 723 090 913

Kancelář Znojmo

Jarošova 1331/25, 669 02 Znojmo

Zanechte váš kontakt. Ozveme se zpátky.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.