O projektu

Sníte o bydlení, které se vymyká klasickým realitním nabídkám? Kde bydlení s jedinečnou atmosférou opravdu není jen prázdná fráze? Loft vám přesně tato přání splní. Získá si vás ne úplně tradiční, ale prakticky promyšlenou dispozicí, vzdušným prostorem plným světla a střešními okny, ze kterých můžete při usínání pozorovat hvězdy.

 

Lofty Lipová jsou unikátním projektem udržitelného bydlení, které dává nový život opuštěnému místu – s respektem k okolní přírodě. Nabídne celkem sedm bytů se štědrým prostorem, kde každý z nich je unikát. Stačí si vybrat.

Bydlete podle těch nejvyšších standardů

Byty budou zařízeny s nadčasovými materiály a vybaveny inovativními technologiemi. Například systémem chytré domácnosti Loxone, se kterým můžete mimo jiné automatizovat stínění a vytápění, a výrazně tak šetřit elektřinou.

Podle toho, v jaké fázi stavby se pro koupi rozhodnete, vám rádi přizpůsobíme výslednou podobu interiéru.

 

Na prostorné terase pouze pro rezidenty domu si užijete volné chvilky se sluncem ve tváři. Zahradní nábytek české značky Egoé se postará o vaše pohodlí. Samozřejmostí je privátní garážové stání a sklep. Zkrátka bydlení podle těch nejvyšších standardů, jak jste si ho představovali.

Okouzlilo vás loftové bydlení a chcete vědět víc?

V souladu s přírodou a městem na dosah

Věříme, že budoucnost je v renovaci a inovacích. Nemusíme přírodě brát další a další prostor, ale můžeme žít v souladu s ní. Lofty Lipová mají skvělou polohu deset minut od Znojma a pár minut od hlavního tahu na Brno. I proto jsme se rozhodli dát tomuto opuštěnému místu s velkým potenciálem nový život. Při příjezdu domů vám to každý den připomene sedm lipových stromů.

Máte zájem o nové bydlení?

E-mail

michal.arbeiter@prodejme.to

Telefon

+420 723 090 913

Kancelář Znojmo

Jarošova 1331/25, 669 02 Znojmo

Zanechte váš kontakt. Ozveme se zpátky.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.